Pievienojies un atbalsti IZGLĪTĪBU!

bilde ziedot

Mēs, Cēsu Jaunajā skolā, aicinām izvēlēties izglītību jau šodien un ieguldīt gudros, domājošos & dzīvespriecīgos bērnos!

Īsumā: augam strauji

Pateicoties drosmīgiem pedagogiem un vecākiem, ar uzņēmīgu Cēsu ģimeņu un vietējo uzņēmēju finansiālu atbalstu tika izveidota Cēsu Jaunā skola. 2013.gada 1.septembrī mūsu skolā bija 9 skolēni un 3 skolotāji. Šogad trešo mācību gadu Cēsu Jaunajā skolā uzsāka 55 bērni – pirmsskolēni un skolēni vecumā no 1.5 gada vecuma līdz 4.klasei.

Nākotnes plāni: mūsdienīga vidējā izglītība

2016.gada 1.septembrī atvērsim 5., 6. un 7.klasi (solis tuvāk vidusskolai!), kur turpināsim īstenot mūsu skolas līdzšinējo pieeju. Skola mūsu izpratnē ir vieta, kas regulāri aug un mainās līdzi laikam; tā ir vieta, kas iemāca mācīties, rāda piemēru un palīdz iegūt pieredzi veiksmīgai patstāvīgai savu mērķu realizēšanai.

Cik maksā turpināt augt:
 uzsākt EUR 5000,- | attīstīt EUR 2000,-/mēnesī

Šobrīd vecāki, pašvaldība un valsts kopā nodrošina iespēju pastāvēt un attīstīties mūsu izveidotajām pirmsskolas grupām, savukārt 1. – 3. klases mācību process notiek pateicoties vecāku un valsts finansējumam, kā arī mūsu atbalstītājiem – ziedotāju sagādātajiem resursiem un aprīkojumam, kā arī vecāku brīvprātīgajam darbam!
Ar Tavu atbalstu 2016.gada 1.septembrī mēs varēsim spert nākamo soli Cēsu Jaunās skolas attīstībā un atvērt 5., 6. un 7. klasi ar šodienas skolēnu vajadzībām piemērotu mācību pieeju, tam īpaši iekārtotās telpās!

Izvēlies IZGLĪTĪBU! Ziedo naudu, ‘graudu’ vai brīvprātīgo darbu! Paldies!

Izvēloties atbalstīt Cēsu Jauno sākumskolu, Tu piedalies jaunas skolas būvēšanā!

VAIRĀK PAR CĒSU JAUNĀS SKOLAS LĪDZ ŠIM PAVEIKTO:
* www.jaunaskola.lv
* www.facebook.com/JaunaSkola
* ‘Domāt skola’, dokumentāla filma par skolu (’26)
* Mūsu direktore – viena no 50 pasaules labākajiem skolotājiem
* Uzvara konkursā “Labās gribas uzņēmējs”
* TOYP 2015 balva Danai Narvaišai “Ieguldījums bērnos, cilvēktiesībās, miers pasaulē”
* Žurnāla “IR” raksts “Mācās visa ģimene” par skolas tapšanu un pirmo mācību gadu

ZIEDO:
Cēsu Jaunā skola
Reģ.Nr. 40008203280
Ziemeļu iela 16, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101