Atveram Rīgas Jauno sākumskolu
Atveram Rīgas Jauno sākumskolu

Saglabājot mūsu, Jaunās sākumskolas, vērtības, mērķi, redzējumu par mācību procesu un mācīšanas pieeju, atveram Jauno skolu Rīgā!

Nākamajam mācību gadam Rīgā uzņemam skolēnus
1., 2. un 3. klasē!

 

Sākot no 28.jūlija dokumentu iesniegšana katru dienu jaunajās skolas telpās, Dzirnavu ielā 29, 4.stāvā, no plkst. 10:00 – 15:00. Ja netiekat norādītajā laikā, lūdzu, sazinieties ar skolas direktori Ilzi Loginu (26537459), lai vienotos par citu laiku/vietu dokumentu iesniegšanai.

LAI PIETEIKTOS, JĀIESNIEDZ:

 

DZIMŠANAS APLIECĪBAS KOPIJA,  BĒRNA MEDICĪNISKĀ KARTE (ja bērns iepriekš NAV gājis pirmsskolas izglītības iestādē, tad šo karti var saņemt pie ģimenes ārsta. Ja bērns ir apmeklējis kādu no izglītības iestādēm, tad vecākiem NAV jāiesniedz medicīnas karte, jo to jaunā skola saņem no iepriekšējās izglītības iestādes),  LIECĪBA (ja pabeigta 1. vai 2.klase), AIZPILDĪTS IESNIEGUMS.

 

Lai iepazītos ar skolas vietu un uzzinātu vairāk par pašu skolu, lūdzu, sazinieties ar direktori Ilzi Loginu (26537459), lai vienotos par individuālu tikšanos!

Vairāk par skolu pavisam drīz mūsu jaunajās mājaslapās!

 

0 komentāri

Nav komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>