AUGAM.

Tikai pirms 3 gadiem sabiedriski aktīvo vecāku ierosināta, tapa Cēsu Jaunā sākumskola – un pirmajā mācību gadā uzņēma 9 audzēkņus. Pēc gada Cēsīs mācījās 40 audzēkņi, bet jaunatvērtajā Rīgas filiālē mācības uzsāka 12 skolēni. 2015. gada 1. septembrī abās filiāles kopā bija jau vairāk nekā 100 audzēkņu no pusotra līdz 11 gadu vecumam (līdz 4.klasei). Skolas ir augušas strauji, katrai skolai ir savi rašanās apstākļi un tās ir veidojušās atšķirīgi.

Cēsīs, Ziemeļu ielā, ēkā, kur šobrīd darbojas gan pirmsskolas, gan skolas bērni, apdzīvota ir ikviena telpa un nākamajā mācību gadā skolēni dosies uz citām telpām, atstājot esošo ēku pirmsskolas pārziņā. 2016. gada septembrī jaunajās telpās papildus plānojam atvērt 5. un 6.klasi (ja būs pieprasījums, iespējams, arī 7.klasi). Šobrīd aktīvi domājam un strādājam gan pie jaunu pedagogu piesaistes, gan telpu iekārtošanas un mācību resursu piesaistes.

Aug arī Cēsu skolas filiāle Rīgā, meklējot gan plašākas telpas jaunajam mācību gadam, gan juridiski kļūstot par patstāvīgu izglītības iestādi. Kopš 2016.gada 18.janvāra Rīgas Jaunās sākumskolas jaunais vārds ir privātā sākumskola “DOMDARIS” (Reģ.Nr.3711803108).

Jau februāra beigās Cēsīs aicināsim skolēnus un  vecākus uz diskusiju-sarunu par to, kādai jābūt pamatskolai – sekojiet līdzi – par tikšanās vietu un laiku ziņosim mūsu mājas lapā un tepat sociālajos tīklos!

Turpinām augt!

Tālākai saziņai:
Cēsu Jaunā sākumskola, direktore Dana Narvaiša, t. 26724380, cesis@jaunaskola.lv
DOMDARIS, direktore Ilze Logina, t. 26537459, info@domdaris.lv