Balva TOYP 2015
Balva TOYP 2015

Cēsu Jaunās sākumskolas direktore Dana Narvaiša ir ieguvusi TOYP (Ten Outstanding Young Persons) 2015  balvu kategorijā  “Ieguldījums bērnos, cilvēktiesības, miers pasaulē”.

Labdarības projekts – balva TOYP Latvia tiek organizēta ar mērķi veicināt jauniešu izglītošanos un iesaistīšanos pilsoniskās sabiedrības attīstībā Latvijā, iedvesmojot jauniešus uz sasniegumiem savā izvēlētajā darbības jomā, būt labākiem līderiem un radīt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā.

Projekta ietvaros gada laikā notiek vairāki labdarības pasākumi. Sākotnēji balvai TOYP tiek nominēti jeb pieteikti jauni izcili cilvēki vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kuri ir sasnieguši ievērojamus panākumus savā izvēlētajā darbības jomā un veikuši pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā. Desmit no nominantiem, pamatojoties uz žūrijas vērtējumu, tiek godināti TOYP Latvia Apbalvošanas ceremonijā. Turpmākā gada laikā visos Latvijas reģionos notiek balvas saņēmēju tikšanās ar jauniešiem skolās un universitātēs, kuru laikā izskan balvas saņēmēju iedvesmojošie stāsti un notiek sarunas par izaugsmi, attīstību, dzīves izaicinājumiem un ceļu uz sasniegumiem.

Danas Narvaišas uzruna TOYP 2015 apbalvošanas ceremonijā:

 

TOYP 2015 balvu ieguvuši arī Aminata Savadago, Andris Rubīns, Ģirts Majors, Ināra Kehre, Jānis Iklāvs, Liene Dambiņa, Mārtiņš Sirmais, Raimonds Elbakjans un Vita Barakovska.

Vairāk par TOYP: www.toyp.lv

0 komentāri

Nav komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>