Būvējam pamatskolu

AUGAM skaitā un saturā!

Pirmsskolu un sākumskolu “būvējām” un joprojām veidojam kopā ar vecākiem un pedagogiem. Šo principu vēlamies saglabāt arī uzsākot pamatskolu – tāpēc aicinām pievienoties un iesaistīties vecākus, skolotājus un galvenokārt pašus SKOLĒNUS mūsdienīgas pamatskolas veidošanā.

Pirmā tikšanās notiks jau 25. februārī. Tajā runāsim un diskutēsim par šādiem jautājumiem:

Kādai jābūt pamatskolai?
Kādai jāizskatās videi? Kā tai jāfunkcionē?
Kādam jābūt mācību procesam?
Ko dara pedagogs, ko skolēns?
Kas līdz šim labi strādā izglītībā, kas mums būtu jāmaina?
Kāda ir vecāka loma pamatskolas posmā?

Lai tiešām varam sākt “tukšā vietā” un ļauties jaunām idejām un risinājumiem, tiksimies RTU Cēsu filiāles telpās, par kurām šobrīd notiek sarunas un kurās plānojam turpmāk veidot skolu (skat. bildi augstāk).

Uz sapulci aicinām pievienoties SKOLĒNUS (4. – 7.  klase) un SKOLĒNU VECĀKUS, kuriem interesē dot savu ieguldījumu  izglītības kvalitātes celšanā! Tikšanās ir atvērta visiem interesentiem!

Jautājumus un ierosinājumus rakstiet: cesis@jaunaskola.lv.

25.februari 17_30 Informācijas attēlu sagatavojis Emīls (4.klase), izmantojot www.canva.com