Fantāzijai nav robežu. Dabas resursiem ir!
Fantāzijai nav robežu. Dabas resursiem ir!
Top GUDRAIS ROTAĻU LAUKUMS!

 

Lai aicinātu bērnus kopā ar vecākiem vairāk laika pavadīt svaigā gaisā un kopīgās rotaļās, mēs, Cēsu Jaunās sākumskolas vecāki un bērni, esam uzsākuši aizraujošas un interesantas idejas realizāciju un jau jūlija vidū gribam visus iepriecināt ar jaunu un ļoti gudru rotaļu laukumu Cēsīs!

Projekta “Gudrais rotaļu laukums” ideja ir izgatavot rotaļu laukumu, par pamatu izmantojot materiālus, kuru sākotnējā funkcija ir bijusi cita.

Vai izēsta kondensētā piena bundža var iemācīt burtus? Vai autobuss var pārvērsties par lidmašīnu? Un ko izglābs glābšanas riņķis uz lidmašīnas jumta? Uz kuru pusi aizbrauks kuģis, ja to stūrē lidmašīnas pilots? Vai vecā auto ziemas riepa var tevi uzšūpot līdz Marsam? Vai rotaļlaukums var uzrasties Tavā pagalmā vienas nakts laikā?

Ja arī Tev ir labas idejas, kā no lietotām, salūzušām vai savu laiku nokalpojušām lietām var tapt jaunas un interesantas atrakcijas vai spēles mūsu topošajam bērnu rotaļu laukumam, tad aicinām Tevi piedalīties ideju konkursā (te konkursa noteikumi) un iespējams, ka tieši Tu savus draugus šovasar varēsi ielūgt uz ballīti Gudrajā rotaļlaukumā.

Gudrais rotaļlaukums būs arī tieši tik gudrs, ka tas spēs ierasties tur, kur ir bērni. Jo bērni bieži ir tur, kur ir viņu vecāki, savukārt vecāki ne vienmēr ir vadāmi:)

Vārdu sakot, mūsu rotaļlaukums spēs uzrasties tur, kur to vajag – tas būs mobils un varēs sekot bērniem, vecākiem un aktuāliem pasākumiem, kas notiek vietās, kur citādāk rotaļu laukums nav pieejams.

Jūnija sākumā ir uzsākti pirmie darbi – idejas pārtop skicēs (attēlā redzama rotaļlaukuma skice), skices darbos un otrreiz izmantojamās lietas krāties kaudzē, lai jau pēc nepilna mēneša – 12. jūlijā Gudro rotaļlaukumu varētu atrast kādā jaukā, bet rotaļlaukumam neierastā vietā Cēsīs.

Sekojiet mums virtuāli, lai zinātu, kur rotaļlaukumu varēs atrast reāli!

www.jaunaskola.lv
Twitter.com/CesuJaunaSkola
Facebook.com/CesuJaunaSkola
Draugiem.lv/CesuJaunaSkola

BProjektu “Gudrais rotaļu laukums” ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu realizē Cēsu Jaunā sākumskola (biedrība “Ģimenes izglītības centrs “Cēsis””)

 

Ideju konkursa nolikums – atvērt uzklikšķinot

 

0 komentāri

Nav komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>