Iepazīsti bērnu
Iepazīsti bērnu

Cēsu Jaunās sākumskolas direktore Dana Narvaiša ir pieteikusi sociālo ideju “Iepazīsti bērnu” sociālās uzņēmējdarbības konkursam “Labas gribas uzņēmējs”.

Konkurss notiek jau otro gadu Latvijā un šogad pieteikušies vairāk nekā 60 pretendentu, no kuriem pēc brīvprātīgo anketu atlases tālāk izvirzīti 13 labākie, kuri nokļuva konkursa trešajā atlases posmā – pirmsintervijas mācībās jeb Accelerator. Pēc trešās kārtas tālāk tika izvirzīti 7 projekti, kuri piedalījās publiskajā balsošanā.

No balsošanas profila:

“Balstoties gan uz personīgo, gan skolas pieredzi bērnu audzināšanā, esmu sapratusi, ka mums, vecākiem, neatkarīgi no iegūtajām izglītībām un dzīveslīmeņa, trūkst zināšanu un prasmju, lai mēs sniegtu vislabāko atbalstu mūsu bērnu attīstībā. Mēs zinām, ka katrs bērns ir atšķirīgs, taču nezinām kā būtu jāmainās mūsu audzināšanas pieejai. Tāpēc vēlos attīstīt ideju “Iepazīsti bērnu”, kuras ietvaros vecākiem ir iespēja izprast bērnu gan no psiholoģiskās, gan fizioloģiskās puses, paralēli pašiem mācoties kā sniegt vislabāko atbalstītu tieši savam bērnam. Lielākā daļa organizāciju atbalsta seku mazināšanas iniciatīvas, taču mūsu sociālā darbība risina cēloņus, kā rezultātā samazinās seku iespējamība un to risināšanas nepieciešamība.” /Dana Narvaiša/

Piektdien 20.11 ir noslēgusies publiskā balsošana konkursam Labās gribas uzņēmējs! Un četras finālistes ir nonākušas Reach for Change sociālās uzņēmējdarbības inkubatora programmā vienam gadam – Dana Narvaiša, Liene Šomase, Diāna Lapkisa un Anna Lokomete, ka arī Vita Kalniņa!

Gribam pateikties visiem, kas balsoja par mūsu projektu! Tikai kopā mēs varēsim padarīt bērnu dzīvi labāku! 

Informācija medijos: http://skaties.lv/…/noskaidroti-cetri-sociala-projekta-lab…/

Uzvarētājs tiks paziņots 1.decembrī!

0 komentāri

Nav komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>