“Labas gribas uzņēmējs” galvenā balva
“Labas gribas uzņēmējs” galvenā balva

LABĀS GRIBAS UZŅĒMĒJS ir konkurss, kura mērķis ir sniegt atbalstu cilvēkiem, kuriem ir idejas, kā uzlabot bērnu dzīvi Latvijā. Konkursa mērķis ir palīdzēt īstenot lieliskas idejas, kas vērstas uz bērnu labkājības vairošanu. Par konkursu vairāk mājaslapā www.labasgribasuznemejs.lv un www.reachforchange.org.

No 60 pretendentiem, izturot četras konkursa kārtas, konkursa galveno balvu 15000€ ieguvusi mūsu skolas direktore Dana Narvaiša ar ideju “Iepazīsti bērnu”. Pieteiktās idejas mērķis ir izstrādāt atbalsta programmu vecākiem, lai katram vecākam būtu iespēja nevien labāk iepazīst un izprast savu bērnu, bet arī uzzināt kā sniegt vislabāko atbalstu sava bērna izaugsmē un attīstībā.

Paldies visiem, VISIEM, kuri nevien sekoja konkursa attīstībai, bet arī atbalstīja mūsu ideju trešajā kārtā, publiskajā balsošanā! Šajā kārtā sapratām, ka skolai un mūsu idejām ir liels sekotāju un atbalstītāju pulks, kas iedvesmo un motivē ieguldīt mūsu sabiedrībā vēl vairāk.

Medijos:

“Ir noskaidrota konkursa Labas gribas uzņēmējs – Dana Narvaiša”

Определен победитель конкурса «Предприниматель доброй воли» – Дана Нарвайша

 

 

 

0 komentāri

Nav komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>