Maināmies arī vizuāli!
Maināmies arī vizuāli!

Noslēdzot savu piekto darbības gadu un iezīmējot pamatskolas posmu, pienācis laiks arī vizuālām pārmaiņām, ietērpjot skolas vērtības jaunā logotipā. Logotips veidots, pamatojoties uz skolas jaunajām vērtībām.

Logotipa koptēls ir vienkāršs un askētisks, kas ir mūsdienu logotipu tendence. Tas saskan ar to, ka arī mēs kā skola vienmēr esam bijuši mūsdienīgi un AIZRAUTĪGI sekojoši aktuālajām tendencēm, “piemērot”, vai tās der mūsu darbam un pieejai. Skolā un ap skolu esošie cilvēki ir entuziastiski un profesionāli, izaicinot esošās normas un atbalstot alternatīvas pieejas. Tajā pat laikā izmantojam savu pieredzi un zināšanas, lai saprastu vērtīgo klasiskajā un tradicionālajā, nemainot lietas tikai tāpēc, ka tās ir konkrētajā mirklī plaši lietotas.

Tajā pašā laikā šis logotips parāda mūsu atšķirīgo pieeju, savādāku skatu punktu, uzdrīkstēšanos būt citādiem. Logotipā APZINĀTI izmantots otrādi apgriezts burts, kas klasiskā izpratnē būtu uzskatāms par kļūdu, bet bez kļūdām nevar būt izaugsmes, un kļūdīšanās ir svarīgs mācīšanās procesa posms gan bērniem, gan pieaugušajiem. Savu kļūdu APZINĀŠANĀS ved pie sapratnes un jaunu ceļu meklējuma. Savukārt garāmgājējam apgrieztais burts liek APZINĀTI uz mirkli būt “šeit un tagad”, izlasot to otrādi, pagriežot galvu, vai padomājot, kādēļ šādi.

“Kādēļ šādi” ir arī jautājums, ko nemitīgi un ATBILDĪGI uzdod mūsu skolas kolektīvs, skolēni un vecāki, meklējot pamatojumus un iedziļinoties mācīšanas un mācīšanās būtībā, tādējādi atrodot radošus un efektīvus risinājumus.

Logotipā redzami vārdi “jaunā”, “Cēsu” un “skola”. “Cēsu” norāda mūsu izcelsmes un atrašanās vietu, piederību pilsētai, par kuras svarīgu un atpazīstamu daļu esam kļuvuši arī mēs. “Jaunā” raksturo jaunu domāšanu, jaunu pieeju, jaunu, mūsdienīgu izglītību. “Skolā” ir vairāki izglītības līmeņi – pirmsskola, sākumskola, pamatskola, potenciāli nākotnē būs arī vidusskola. “Skola” ir radoša, bērniem draudzīga un droša vide, kur augt un attīstīties – vieta kur DZĪVOT!

0 komentāri

Nav komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>