Meistarklase

Laikmetā, kurā praktiski viss cilvēkam nepieciešamais jau ir izdomāts un ir pieejams veikalos, samazinās cilvēku zināšanas un prasme pagatavot lietas pašiem. Tas, ka viss ir gatavs un samērā viegli pieejams, neļauj attīstīties bērnu radošumam un pārliecībai, ka arī viņi var radīt praktiskas, noderīgas un lietojamas lietas.

Nodarbība “Meistarklase” ir domāta, lai mudinātu bērnus pētīt, eksperimentēt, atkārtot un radīt ierastas un arī jaunas lietas. Darbošanās “Meistarklasē” palīdzēs bērniem noticēt tam, ka viņa veidotās un izgudrotās lietas var būt lietojamas un noderīgas.

——————————————————————————————————————————————————————————

cjs_icon1Meistarklases notiks katru otrdienu no plkst. 14:00 līdz 16:00, Cēsu Jaunās sākumskolas telpās J.Poruka ielā 8, 2.stāvā.

Bērniem jāņem līdzi: ērtas drēbes un priekšauts, lai var ļauties radošumam un neuztraukties, ka apģērbs var tikt nosmērēts.

Nodarbības maksā iekļauti visi nepieciešamie resursi.

——————————————————————————————————————————————————————————

Nodarbību plāns:

3.septembris – dažādu fotorāmīšu izgatavošana, kuros salikt gada laikā iemūžinātos skaistākos mirkļus.

10.septembris – dažādu (smilšu, rīsu, mehānisko) pulksteņu izgatavošana,  kurus varēs lietot gan mājās, gan skolā, gan Meistarklasē.

17. un 24. septembris – putnu barotavu izgatavošana un pēc tam arī izlikšana.

Šajās nodarbībās bērni praktizēs un lietos matemātikā, dabaszinībās, mājturībā un vizuālajā mākslā apgūtās zināšanas un prasmes.