No biedrības par sociālo uzņēmumu
No biedrības par sociālo uzņēmumu

No_biedribas_par_SIA_1Sešu gadu laikā kā izglītības iestāde esam auguši no 9 skolēniem 2013. gada 1. septembrī līdz 130 audzēkņiem uzsākot 6. mācību gadu šajā septembrī. Līdz ar audzēkņu skaitu pieaug pedagogu un atbalsta darbinieku skaits, tāpat kļūst vairāk telpu un āra teritoriju kvadrātmetri, ko apsaimniekojam un attīstām mūsu skolas vajadzībām.

Un šobrīd ir pienācis brīdis, kad mūsu saimnieciskā darbība juridiski vairāk atbilst uzņēmuma darbības formai. Tādēļ no 01.01.2019. Izglītības kvalitātes valsts dienestā ir reģistrēta Cēsu Jaunās pamatskolas dibinātāja maiņa no biedrības Cēsu Jaunā skola uz SIA “Cēsu Jaunā pamatskola”.

0 komentāri

Nav komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>