Pēc tikšanās

5.jūnijā notika tikšanās ar vecākiem un interesentiem, lai iepazītos ar Cēsu Jauno sākumskolu. Tikšanās laikā runājām par skolas pieeju un finansēšanas sistēmu. Par to vairāk var lasīt arī mūsu mājaslapā sadaļās Dienas plāns un Finanses. Uz citiem jautājumiem atbildes adtradīsiet lapā Biežāk uzdotie jautājumi.

Viens no skolas pamatprincipiem ir sadarbība gan ar komandu, gan sabiedrību. Tāpēc tikšanās reizē aicinājām vecākus uzrakstīt tās lietas, kurām noteikti būtu jābūt Jaunā skolā. Apkopojot vecāku un interesentu rakstītās lietas, ar prieku secinājām, ka mūsu redzējumi par skolu sakrīt.

Vecāku minētās lietas – kreativitāte, pedagogu spēja un profesionalitāte aktīvi darboties, pozitīva gaisotne un sapratne visu ieinteresēto pušu starpā (skolotājs, pedagogs, vecāki, administrācija), idejas, metodes, prieks, gaišums, draudzība, citādāk, vecāki iesaistās, individuāla pieeja katram bērnam, mazs skolēnu skaits klasē, nelikt bērnu “rāmjos”, bet ļaut viņam būt tādam kāds viņš ir, bet tik tālu cik tas netraucē – sakrīt ar mūsu skolas vērtībām: ģimene, daba, attīstība un pozitīvisms. Ar vērtībām, vīziju un misiju varat iepazīties lapā Par skolu.

Divas citas pieminētās lietas – materiālā bāze un pieejama mācību maksa vecākiem ar vidējiem ienākumiem – šobrīd tiek risinātas. Ar pirmo septembri arī materiālā bāze Jaunajā sākumskolā būs nodrošināta pilnībā – atbilstoši gan skolēnu vajadzībām, gan izglītības programmā sasniedzamajiem mērķiem. Paralēli meklējam finansējumu, kas segs izmaksas, kuras nenosedz vecāku līdzmaksājums (pirmajā semestrī tās ir pedagogu algas), taču nākotnē ceram rast iespēju arī samazināt vecāku finansiālo ieguldījumu. Par to mēs jums noteikti ziņosim!

Ja jūsu ģimene redz, ka šī ir skola, kura jūsu bērnam dos labāko izglītību un jūs kā ģimene esat gatavi līdzdarboties, lūdzu, uzrunājiet mūs arī situācijās, kad finansējums ir vienīgais ierobežojums, lai bērns mācītos Cēsu Jaunajā sākumskolā!

Informāciju par bērna pieteikšanu un iesniegumu atradīsiet lapā Uzņemšana.