Sadarbība

Bērnu Zinātnes centrs.   www.zinoo.lv

zinoo logoZ(in)oo ir mācību procesa iedvesmojošs partneris. Zinātnes centrs atraisa interesi meklēt atbildes, izprast tās un baudīt izziņas prieku. Z(in)oo ir sabiedrotais zinātkāres vairošanai ģimenē. Tā ir vieta, kurā ar ģimeni jēgpilni pavadīt laiku kopā, rosināt jautājumu rašanos un kopīgu atbilžu meklēšanu. Zinātnes centrs ir vieta, kurā uzņēmumi rada dziļāku interesi par savu biznesa jomu un ar to saistītām tehnoloģijām. Sadarbojoties ar Z(in)oo, uzņēmēji veicina nākotnes sabiedrības attīstību un labklājību.

Aktīvā tūrisma centrs “Eži”. www.ezi.lv

logo“Aktīvā tūrisma centrs EŽI” ir viens no vadošajiem aktīvās atpūtas jomas uzņēmumiem Latvijā. Eži kā organizācija apvieno cilvēkus, kuri prieku un enerģiju gūst, radot spilgtas un pozitīvas emocijas. Eži rod iespēju sajust to dzīves garšu, kas ikdienas steigā un darbos paslīd garām.  Ežiem ir eksperti aktīvās atpūtas un sporta pasākumu producēšanā. Mūsu specializācijas jomas ir aktīvais tūrisms, āra dzīve un neformālās apmācību metodes (pieredzes izglītība).

Iespējamā misija. www.iespejamamisija.lv

logo_imIespējamā misija ir nacionāla mēroga ierosme, kura pastāv, lai nostiprinātu izglītību kā vērtību Latvijā, palīdzot zinošiem un mērķtiecīgiem augstskolu absolventiem kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem un nākotnes līderiem. Katru gadu Iespējamā misija piesaista, atlasa, sagatavo un atbalsta darbam skolās augstskolu absolventus ar līdera dotībām un labiem akadēmiskajiem sasniegumiem, kas ar savu enerģiju un uzņēmību palīdz skolās veidot pozitīvu un progresīvu vidi, paaugstina skolēnu interesi un motivāciju mācīties.

Nomadi. www.nomadi.lv

10488243_784462168270768_2393578804729527718_n10274143_734303246619994_2675316296148255463_n“Nomadi – pilnīgi normāli klejotāji. Tie, kuri ceļo no jautājumiem pie atbildēm, no viena radīšanas brīža līdz otram, no brīnuma līdz brīnumam. Tie, kas vienmēr atrodas ceļā.” “Nomadi” ir radoša mākslinieku apvienība, kas producē teātra, kino, foto, literatūras un starpdicciplinārus mākslas projektus. “Nomadu” mērķis ir palielināt izpratni par kultūras nozīmi ikviena cilvēka ikdienas dzīvē. Kopš 2010. gada Nomadi producē teātra festivālu bērnu un jauniešu auditorijai “NoMadI”.

LIELS PALDIES ATBALSTU:

SIA “Hardex Baltic”, Māris Leitis
“LA Sadolin” SIA, Vitālijs Ņikandrovs
Z/S Kliģēni
Firmai Spriegums
Narvesen
Aleksandram Raubiško
Aigaram Rezgalim
Tarmo Sildnikam
Daigai Janševskai
Maijai Veilandei
Guntai Spriņģei
Malcenieku ģimenei
Kosīšu ģimenei
Līgai Mellēnai
Sigitai Ķirsei

Pateicība par individuālu atbalstu –  konsultācijām, idejām, padomiem, domu virzīšanu, kontaktiem un visu citu, kas mums vēl priekšā!

Daigai Ozoliņai Punānei (Biznesa un personīgās izaugsmes trenere); Gatim Narvaišam (macibuvideo.lv autors, “Iespējamās misijas” kurators, izglītības tehnoloģiju eksperts); Ingai Pāvulai (“Iespējamās misijas” mācību programmas vadītāja); Zanei Ozolai (Privātās vidusskolas un bērnudārza “Patnis” valdes priekšsēdētāja); Lolitai Kokinai (Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja); Valentīnai Voicišai (Latvijas Humānās pedagoģijas asociācijas pārstāvei); Ikšķiles Brīvās skolas vecākiem, īpaši Tīnai Kempelei un Kristīnei Libertai.