Sarunu un diskusiju vakari
Sarunu un diskusiju vakari

sarunu vakars_3

Jau no pirmajām bērna dienām mums interesē, kas bērnam jāprot viena, divu mēnešu, tad pusgada un gada vecumā. Tas ir laiks, kad pilnībā uzņemamies atbildību par to, ko mūsu bērns apgūst un iemācās. Vēlāk šī atbildība tiek dalīta starp mācību iestādi, ģimeni un sabiedrību.

1.sarunu vakars.

Par to, kas ir iekļauts izglītības standartā un kā mēs, vecāki, ikdienā varam palīdzēt savam bērnam apgūt skolas saturu, mēs runājām pirmajā sarunā. Secinājumus no sarunu vakara lasiet rakstā “Runāšana, uzklausīšana un iesaistīšana”.

2. sarunu vakars.

Par to, kas bērnam ir jāzina un jāprot, uzsākot mācību gaitas 1.klasē. Ko iemāca bērnudārzā jeb pirmsskolas izglītības iestādē? Kā vecāki bērnam varam palīdzēt veiksmīgāk uzsākt mācības skolā? Secinājumus no sarunu vakara lasiet rakstā “Ceļojums uz nezināmo jeb kas jāprot bērnam, sākot 1.klasi

3.sarunu vakars.

Par to, kā mainās bērna motivācija, mācīšanās un attiecības ar apkārtējiem atkarībā no bērna vecuma. Šīs zināšanas mums ļaus saprast bērnu labāk, kā arī ļaus atrast labākos atbalsta veidus bērna izaugsmē.

~ * ~

Jaunas idejas rodas tieši tad, kad mums ir iespēja runāt, diskutēt un iepazīt citu pieredzi.  Plānojam organizēt sarunu vakarus arī par citām tēmā vismaz 1 līdz 2 reizes mēnesī – ceturtdienās plkst.17:30.

Aicinām arī jūs ierosināt tēmas un jautājumus, par kuriem jūs vēlētos gan uzzināt ko jaunu, gan apmainīties idejām un viedokļiem.

Attēls: Cayusa

0 komentāri

Nav komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>