Uzņemšana
Sākam bērnu uzņemšanu nākamajam mācību gadam 2014./2015.!

Nakamajam mācību gadam uzņemam bērnus pirmsskolas grupā (1,5 – 6 gadi) un skolēnus 1., 2. un 3. klasē!

Dokumentu iesniegšana katru dienu Cēsu Jaunā sākumskolā, J.Poruka 8, Cēsīs, no plkst. 9:00 – 17:30. Ja netiekat šajos laikos, lūdzu sazinieties ar skolas direktori Danu (26724380) vai vecāku pārstāvi Valdu (26558695), lai vienotos par citu laiku/vietu dokumentu iesniegšanai.

Vecāki un skolēni, kas vēlas vairāk iepazīties ar skolas darbu un mācību pieeju, aicināti sazināties ar direktori un vienoties par konkrētu laiku skolas apmeklējumam.

LAI PIETEIKTOS, JĀIESNIEDZ

pirmsskolai

DZIMŠANAS APLIECĪBAS KOPIJA,   BĒRNA MEDICĪNISKĀ KARTE (var saņemt pie ģimenes ārsta),    AIZPILDĪTS IESNIEGUMS (Pirmsskolai (5-6 gadi) (atvērt dokumentu uzklikšķinot)).

sākumskolai

DZIMŠANAS APLIECĪBAS KOPIJA,  BĒRNA MEDICĪNISKĀ KARTE (ja bērns iepriekš NAV gājis pirmsskolas izglītības iestādē, tad šo karti var saņemt pie ģimenes ārsta. Ja bērns ir apmeklējis kādu no izglītības iestādēm, tad vecākiem NAV jāiesniedz medicīnas karti, jo to jaunā skola saņem no iepriekšējās izglītības iestādes),  LIECĪBA (ja pabeigta 1. vai 2.klase), AIZPILDĪTS IESNIEGUMS (Sākumskolai (1.-2.klase) (atvērt dokumentu uzklikšķinot)).