Teātra festivāls NoMadi
Teātra festivāls NoMadi

Mums ir lieliska iespēja šogad piedalīties NoMadi teātra festivālā bērniem un jauniešiem, kas notiks Valmierā, Valmiermuižas parkā no 8. – 10. augustam!
Visas trīs dienas bērniem būs iespēja rotaļāties Gudrajā rotaļlaukumā un piedalīties Jaunās sākumskolas vadītajās darbnīcās (Ziema, Vasara, Balts). Darbnīcās iekļautā tematika ir saistīta ar teātra izrādēm, kuras ir paredzētas jaunākajiem skatītājiem (Ziemas māja, Vasaras sala, Baltā grāmata). Tajās tiks atklāts noslēpums, kā uzburt ziemu vasarā, tiks iegūti jauni draugi un meklēti risinājumi (netīšām) notikušām blēņām. Darbnīcas tiks vadītas pēc Jaunās sākumskolas mācību stundu principiem, tātad tās būs izglītojošas un aizraujošas ikvienam iesaistītajam!

Tiekamies festivālā!

Vairāk par izrādēm mājaslapā: www.nomadi.lv

programma

0 komentāri

Nav komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>