Tiekamies festivālā “Lampa”!
Tiekamies festivālā “Lampa”!

Arī šogad tiekamies jau par tradīciju kļuvušajā sarunu festivālā “Lampa”, kas norisinās Cēsīs 30. jūnijā un 1.jūlijā!

Skolas direktore Dana Narvaiša pārstāvēs skolas pieredzi darbnīcā „Kā radīt spēcīgus sociālos uzņēmumus un sociālajai uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi?” (Darbnīcu telts 30.06. plkst.16.00) un piedalīsies diskusijā “Prāta vētra par Latviju pēc 25 gadiem” (Apgaismo skatuve 30.06. plkst.20.00).

Vienu no skola dibinātājām un trīs skolēnu mammu Valdu Malcenieci varēsiet dzirdēt diskusijā “Koprade – Cēsu nākotnes attīstības garants” (Mājvieta 30.06. plkst. 20.00)

Savukārt skolotājs un pirmsskolēna tētis Lauris Bokišs būs sastopams diskusijā “Kāpēc tādas kaislības ap seksuālo izglītību?” (Skeptiskā telts 01.01. plkst 18.00), kā arī vadīs sarunu Staro skatuves pasākumā “Izrādes skice un saruna “Vairākuma vara. Bērni” (Staro skatuve 30.06. plkst.14.00).

Sadarbībā ar Swedbank abu dienu garumā aicinām uz Swedbank Izglītības skatuvi, kurā skatuves programmas starplaikos būs iespēja izmēģināt savādāka veida diskusijas – savas sarunas veidot, izmantojot sarunu kubus “Nejauša tēma pārdomāts viedoklis! Uzmet un diskutē!”, kā arī diskutēt bez vārdiem, nobalsojot par kādu no izglītības jautājumiem ar savu balsi – savu ping-pong bumbiņu.

Atgādinām par iespēju izveidot savu individuālu un pārskatāmu pasākumu programmu www.festivalslampa.lv, izvēloties un atzīmējot ar “Pievienot manai programmai” sev interesējošos pasākumus.

0 komentāri

Nav komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>