Tikšanās 5.jūnijā

Informācija par skolu, mācību pieeju, finansēm, vecāku iesaisti un citām skolas aktuālajām tēmām.

Saruna, diskusija, jautājumi un atbildes.

Iespēja pieteikt bērnu skolai.

5.jūnijs

 

Plkst.18:00 – 20:00, Z(in)oo, 2.stāvā

 

(Poruka iela 8, Cēsis)

info: www.jaunaskola.lv
tel: 26558695 (Valda, vecāku biedrības vadītāja)

Cēsu Jaunā sākumsskola ir vecāku dibināta skola, kas darbu uzsāks 2013. gada 1. septembrī. 2013./14. mācību gadā aicinām pievienoties bērnus pirmsskolas grupā (5-6 gadīgo apmācība) un 1. un 2. klases skolēnus!

0 komentāri

Nav komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>