Daba ir dzīvība, tā mūs baro, piedāvājot bagātīgus resursus. No dabas mēs gribam ņemt, bet bieži nezinām, ko un kā tai dot atpakaļ, kā saudzēt un līdzāspastāvēt dažādiem dabā notiekošajiem procesiem. Dienas straujais ritms veicinājis to, ka mežā, pļavā vai vienkārši ārā, svaigā gaisā, esam retāk. Saturīga brīvā laika pavadīšana dabā ļauj apgūt prasmi vērot notiekošo, atpazīt grāmatās redzētos putnus, dzīvniekus un augus, spēju orientēties un zināšanas par to, kā rīkoties dažādās situācijās.

Tūrisma grupā bērni apgūs ceļošanas prasmes: plānot maršrutus, orientēties kartē, lietot kompasu, siet mezglus, sakārtot somu pārgājienam, celt telti, iekurt ugunskuru un iekārtot apmetni. Bērni mācīsies atpazīt augus, putnus un dzīvniekus dabā.

——————————————————————————————————————————————————————————

cjs_icon4Tūrisma grupa notiks piektdienās no plkst. 14:00 līdz 16:00, Cēsu Jaunās sākumskolas telpās J.Poruka ielā 8, 2.stāvā (ja bērni dosies uz pārgājienā ārpus skolas telpām, vecāki par to tiks informēti iepriekš).

Lai piedalītos nodarbībā, bērniem nav nepieciešami papildu resursi.
Par nepieciešamajiem resursiem pārgājienos bērni un vecāki tiks informēti vismaz divas nedēļas iepriekš.

Nodarbības maksā iekļauti visi nodarbībām nepieciešamie resursi.

——————————————————————————————————————————————————————————

Nodarbību plāns:

6.septembris – iepazīšanās, foto orientēšanās spēle.

13.septembris – mezglu siešana, alfabēta rēbuss.

20.septembris – nodarbība NENOTIKS, jo Cēsu Jaunās sākumskolas bērni dodas ekskursijā uz Līgatni.

Šīs nodarbības ietvaros bērni praksē pielietos zināšanas, kuras iegūtas dabaszinībās.

Tikai regulāra šo nodarbību apmeklēšana nodrošina gatavību pašu organizētam pārgājienam!