Uzņemšana 2017./2018.
Uzņemšana 2017./2018.

Cēsu Jaunās Skolas sākumskola aizvada savu pirmo gadu jaunajās telpās un nākamajā mācību gadā veidos gan jaunu 1.klasi, gan ir gatava uzņemt jaunus skolēnus esošajās klasēs. Mēs augam līdzi saviem bērniem. Šī gada 5.klases skolēni nākamajā gadā uzsāks mācības jau 6. klasē. Tas nozīmē, ka nodrošinām izglītību 1. – 6. klasē

2017./2018. macību gadā aicinām pievienoties 1.,3. un 6.klases skolēnus!

Iesnieguma formu atradīsiet mūsu mājaslapā sadaļā Uzņemšana.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par skolu, skolas mācīšanas pieeju vai atbraukt ciemos:

par SKOLU sazinieties ar DANU (26724380),
par PIRMSSKOLU sazinieties ar ARTU (25548963);
kā arī epastā cesis@jaunaskola.lv.

0 komentāri

Nav komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>