Vecāku līdzmaksājums

Cēsu Jaunās sākumskolas viena izglītojamā izglītības izmaksas mēnesī atšķiras – pirmsskolā tā ir 320€,  savukārt skolā –  290€.

Pirmsskolas grupas un klases skolā ir vismaz uz pusi mazākas, kas nodrošina individuālo pieeju un sniedz iespēju veiksmīgāk apgūt patstāvīgās mācīšanās prasmes.

Vecāku līdzmaksājums veidojas:
no 1 bērna mēneša izglītošanas izmaksām
atskaitot valsts un pašvaldības piešķirto līdzfinansējumu
un atskaitot biedrības piesaistīto ziedojumu daļu, lai nodrošinātu finansiāli pieejamu izglītību pēc iespējas vairāk ģimenēm.

2015./2016. mācību gadā vecāku līdzmaksājums bija vidēji 135€ mēnesī.

Droši rakstiet uz cesis@jaunaskola.lv vai zvaniet 26558695 (Valda), ja radušies kādi jautājumi par finansēm!