Vēlamies uzlabot drošību skolā. Aicinām atbalstīt.
Aicinām balsot par If Drošības fonda finālā izvirzīto mūsu projektu, ar kuru vēlamies uzlabot drošības situāciju savā skolā!

Kopā ar mums finālā iekļuvuši vēl 9 citi projekti, ar kuriem var iepazīties If sociālajos tīklos facebook.com un draugiem.lv . Atzīmējot pie konkrētā projekta bildes “Man patīk” vai “I like”, jūs sniedzat savu atbalstu, jo tie trīs finālisti, kas laika posmā līdz 13. decembra plkst.23.59 būs saņēmuši vislielāko balsojumu, katrs savam projektam iegūs If Drošības fonda finansējumu apmērā līdz 1000 EUR (iekļaujot PVN). Projekta uzvarētāji tiks paziņoti 16. decembrī.

CĒSU JAUNAJAI SĀKUMSKOLAI

vēlamies sakārtot ugunsdrošības jautājumus sākumskolas ēkā, jo tā celta 1958. gadā, kapitālie remonti nav veikti un ēkā nav evakuācijas izejas no otrā stāva. Tāpēc ir plānots ēkā izbūvēt evakuācijas kāpnes no otrā stāva un pilnībā pabeigt ēkas drošības sistēmu sakārtošanu.

Tieši ar jūsu balsojumu mums ir izdevies īstenot projektu “Augstāk par zemi” un iegūt galveno balvu “Labas gribas uzņēmējā”, tāpēc aicinām arī turpmāk kopā paveikt lielas lietas un atbalstīt mūs arī šajā projektā, šajās lapās atzīmējot pie attēla ar “Man patīk” vai “I like”:

DRAUGIEM.LV