Uzņemam

Sākam bērnu uzņemšanu nākamajam 2017./2018.
mācību gadam!

Aicinām pievienoties 1., 3. un 6.klasē!

Dokumentu iesniegšana katru dienu Cēsu Jaunā sākumskolā, Ziemeļu ielā 16 vai Piebalgas ielā 3.

Vecāki un skolēni, kas vēlas vairāk iepazīties ar skolas/pirmsskolas darbu un mācību pieeju, aicināti sazināties ar Danu (26724380) par SKOLU un Artu (25548963) par PIRMSSKOLU, lai vienotos par konkrētu laiku skolas apmeklējumam.

LAI PIETEIKTOS, JĀIESNIEDZ

pirmsskolai

DZIMŠANAS APLIECĪBAS KOPIJA,   BĒRNA MEDICĪNISKĀ KARTE (var saņemt pie ģimenes ārsta), AIZPILDĪTS IESNIEGUMS ( Iesniegums pirmsskolai (atvērt dokumentu uzklikšķinot)).

sākumskolai

DZIMŠANAS APLIECĪBAS KOPIJA,  BĒRNA MEDICĪNISKĀ KARTE (ja bērns iepriekš NAV gājis pirmsskolas izglītības iestādē, tad šo karti var saņemt pie ģimenes ārsta. Ja bērns ir apmeklējis kādu no izglītības iestādēm, tad vecākiem NAV jāiesniedz medicīnas karti, jo to jaunā skola saņem no iepriekšējās izglītības iestādes),  LIECĪBA (ja pabeigta 1.- 5.klase), AIZPILDĪTS IESNIEGUMS (Iesniegums sākumskolai (atvērt dokumentu uzklikšķinot)).